ETKİNLİKLER

İLK YARDIM EĞİTİMLERİ BAŞARI İLE TAMAMLANDI

OSB’DE İLK YARDIM EĞİTİMLERİ BAŞARI İLE TAMAMLANDI

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası’nın 11 inci maddesi c) bendi’nde; İşverenin acil durumlarla müdahale için işyerinin büyüklüğü ve taşıdığı özel tehlikeler, yapılan işin niteliği, çalışan sayısı ile işyerinde bulunan diğer kişileri dikkate ...

PERSONEL EĞİTİMLERİ

Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü personelinin Doğalgaz Gaz Polietilen Boru Kaynakçısı-Seviye 4 Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavları başarı ile tamamlanmış olup, belgeleri yenilenmiştir.

...

AFET FARKINDALIK EĞİTİMİ

T.C.İÇİŞLERİ BAKANLIĞI Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı'nın  afetlere dirençli toplum oluşturma vizyonu ve bütünleşik afet yönetimi anlayışıyla toplumda önlem alma kültürünü inceleyen ve afet öncesi, sırası ve sonrasına ilişkin bilgi ve becerileri kazandırma, tutum ve davranışları değiştirme sorumluluğuyla çalışmalarını yürüttüğü,  ...

OSB’DE GELENEKSEL 8 MART KADINLAR GÜNÜ KUTLAMASI

Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü'nde geleneksel hale gelen 8 Mart kadınlar günü kutlaması gerçekleştirildi.Kutlamada, OSB Bölge Müdürü Alaattin ÜÇOK Bölge Müdürlüğü kadın çalışanlarına orkide takdim etti.

...

YANGIN TATBİKATI VE EĞİTİMİ

Mustafakemalpaşa İtfaiye Müdürlüğü'nce Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde çalışmakta olan personelimize yangın, kurtarma, tahliye ile ilgili seminer ve temel yangın eğitimi verilmiştir.

...

GAZMER PERSONEL EĞİTİMLERİ

Bölgemizde faaliyet gösteren firmalara 2006 yılından itibaren doğalgaz hizmeti verilmektedir. Olabilecek arıza ve ani müdahalaler için OSB kadrosunda görev yapan personele Mesleki Yeterlilik Kurumu(MYK) tarafından kabul edilen Ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme faaliyetini yürüten yetkilendirilmiş personel belgelendirme kuruluşu olan ...

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini dile getirdikleri gün olup, bu anlamlı günde OSB Bölge Müdürü Alaattin ÜÇOK ve OSB personeli tarafından, her kadın personele birer çiçek takdim edilerek Kadınlar Günü kutlandı.

 

 

...

PERSONEL İLKYARDIM EĞİTİMİ

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası gereğince işyerlerinde belirli sayıda personelin ilk yardım eğitimi alması zorunlu kılınmıştır. Bölge Müdürlüğümüz personelinden üç teknik personelin eğitimi tamamlanmış olup,  ilk yardım eğitimi sertifikaları yenilenmiştir.

...

OSB Bölge Müdürlüğü Personeli Takım Çalışması

Ops Teambuilding ekibince Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde gerçekleştirilen mancınık organizasyosyonunda, OSB Bölge Müdürlüğü personeli ürettikleri mancınıklarla kıyasıya bir mücadele verirken, zaman yönetimi, iş bölümü, birlikte karar alma gibi takım çalışmasının yanısıra iletişim ile ilgili yeni tecrübeler edindiler ve uyguladılar. 

 

...